Spoločnosť Fibrecomponents s.r.o. je výhradným distribútorom a servisným strediskom zváračiek optických vlákien Fujikura pre SR.

Zobrazených všetkých 8 výsledkov

Lámačka optických vlákien CT-50

Požiadať o cenovú ponuku

Spoločnosť Fujikura uvádza na trh nový lámač optických vlákien CT50

Spoločnosť Fujikura Ltd. (prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti: Masahiko Ito) s potešením oznamuje vývoj a uvedenie do prevádzky nového zariadenia CT50 na optické vlákna, ktoré ponúka lepšiu prevádzkovateľnosť a udržiavateľnosť ako súčasné lámacie zariadenia na trhu. Predaj CT50 začne v lete roku 2018.

Zvárací prístroj FUJIKURA 62S

Požiadať o cenovú ponuku

Zváračka Fujikura 62S je alternatívou k plne automatickému modelu 70S. Rýchlosť zvaru 6 sekúnd, zatavenie ochrany zvaru 15 sekúnd, jednoduchá robustná konštrukcia vrátane multifunkčného prepravného kufra sú predpoklady na použitie aj v najťažších podmienkach s dodržaním vysokej produktivity.

 

Prezentácia Fujikura 62S

Zvárací prístroj FUJIKURA 19S

Požiadať o cenovú ponuku

Robustná zváračka plná nových funkcií pre rýchle a spoľahlivé zváranie s nízkym útlmom zvarov. Je vybavená programovateľným automatickým zatváraním krytu a otváraním, vrátane klapiek vlákna. Rýchla piecka zataví ochranu zvaru za 14 sekúnd. To všetko spolu s multifunkčným prepravným kufrom a batériou s výdržou 200 zvarov aj so zatavením ochrany zvaru výrazne zvyšuje produktivitu a redukuje čas pri zváraní veľkého počtu vlákien.

Prezentácia Fujikura 19S

Zvárací prístroj FUJIKURA 22S

Požiadať o cenovú ponuku

Fujikura 22S je najmenšia a najľahšia zváračka v triede s aktívnym nastavením vlákien. Ideálna pre použitie v FTTH aj v najneprístupnejších miestach. Množstvo programov na zváranie SM,MM,DS,NZDS vlákien vrátane použitia konektorov FuseConnect. Multifunkčný kufor, dlhá výdrž batérie a kvalitný nepoškriabateľný 4,73″ LCD.

 

Prezentácia Fujikura 22S

Lámačka optických vlákien CT-08

Požiadať o cenovú ponuku

– Určené na lámanie jednotlivých vlákien
– Vymeniteľný rezací nôž a vodítko vlákien
– Žiadny nástroj potrebný na otáčanie noža
– Životnoť noža je viac ako 48 000 lomov
– Jednoduché ovládanie

Zvárací prístroj FUJIKURA 12S

Požiadať o cenovú ponuku

Najmenšia a najľahšia zváračka na svete je zárukou rýchlej a efektívnej výstavby sietí FTTx. S váhou 776 g a rozmermi 121 x 162 x 52 mm je spoľahlivým nástrojom v málo prístupnom prostredí. Pri pevných v drážkach vďaka dvojosovému dohľadovaciemu systému je schopná dosiahnuť za 15 sec. priemerné hodnoty 0,05 dB SM a 0,02 MM.

Prezentácia Fujikura 12S

Zvárací prístroj FUJIKURA 70S plus

Požiadať o cenovú ponuku

Robustná zváračka plná nových funkcií pre rýchle a spoľahlivé zváranie s nízkym útlmom zvarov. Je vybavená programovateľným automatickým zatváraním krytu a otváraním, vrátane klapiek vlákna.To všetko spolu s multifunkčným prepravným kufrom a batériou s výdržou 200 zvarov aj so zatavením ochrany zvaru výrazne zvyšuje produktivitu a redukuje čas pri zváraní veľkého počtu vlákien.