close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie

O nás

Spoločnosť FibreComponents, s.r.o.bola založená v máji 2008 za účelom zabezpečenia kvalitných komponentov pre výstavbu optických sietí.Na činnosti spojené s dodávkou technologických častí optických sietí disponujeme rozsiahlymi skladovacími priestormi a potrebnou technikou na logistickú činnosť.

Rozhodujúcim vplyvom pre tvorbu základného sortimentu komponentov, boli skúsenosti z výstavby a v neposlednom rade z prevádzky optických sietí, s dôrazom na overenú kvalitu komponentov.Vyhýbame sa distribúcii lacných, nekvalitných komponentov, nakoľko naše dlhoročné skúsenosti potvrdzujú, že lacné komponenty nie vždy zaručujú požadovanú kvalitu budovanej siete a neskôr nezmyselne zvyšujú prevádzkové náklady zákazníkov!

FibreComponents zastupuje na Slovenskom trhu renomovaných výrobcov ako: ROMOLD, PRYSMIAN, RIPLEY, FUJIKURA, DURA-LINE, JOHN GUEST, SAHLINS a ďalších.

Krátka úvaha o hodnote vecí, cene a ich vzájomnom vzťahu…

Neexistuje na svete vec, ktorú by niekto nevedel ponúknuť za nižšiu cenu a v nižšej kvalite. Tí, ktorí sa rozhodujú výlučne na základe ceny, si zaslúžia, aby sa stali obeťami takejto manipulácie. Zaplatiť za niečo príliš veľa nie je rozumná vec, ale zaplatiť málo je ešte horšie. Keď platíš príliš veľa, môžeš prísť iba o peniaze. Nič viac. Ak však platíš príliš málo, môžeš prísť naopak o všetko, pretože lacno zakúpená vec nemusí naplniť Tvoje očakávania!

Pravidlá hospodárenia jednoducho nedovolia, aby si za lacný peniaz získal veľkú hodnotu.


Preto predtým než prijmeš najlacnejšiu cenovú ponuku, pripočítaj si k svojim nákladom aj mieru rizika, ktorú týmto na seba berieš.
Verím, že sa potom vždy nájdu nejaké peniaze na to ABY SI SI PRE SEBA KÚPIL NIEČO LEPŠIE!

Fibre Dodávateľ komponentov a zariadení
pre vláknovú optiku
Fujikura Výhradný distribútor a servisné stredisko Fujikura
Calendar viac ako
10 rokov
na trhu
Component kvalitné
komponenty
Fibre Dodávateľ komponentov a zariadení
pre vláknovú optiku
Fujikura Výhradný distribútor a servisné stredisko Fujikura
Calendar viac ako
10 rokov
na trhu
Component kvalitné
komponenty