close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Polyimide Coating Stripper PCS-100" Správa
 

Polyimide Coating Stripper PCS-100

PCS-100

Polyimide Coating Stripper PCS-100

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu https://www.youtube.com/watch?v=GW3GRmsEaWk&feature=emb_title

Popis

Optické vlákna na báze polyimidov sú teraz široko používané v ropnom a plynárenskom a zdravotníckom priemysle. Polyimidový povlak má vynikajúcu tepelnú a chemickú odolnosť voči bežnému UV vytvrdzovateľnému povlaku, ale povlak vyžaduje dodatočnú starostlivosť na odstránenie. Nebezpečné chemické odlakovanie pomocou horúcej kyseliny sírovej alebo spálenie povlaku sú bežné metódy na odstránenie vlákna v dôsledku tenkého povlaku a silnej adhézie povlaku k obkladu vlákna. PCS-100 (polyimidové vláknové odstraňovač) je prvý nástroj, ktorý používa metódu mechanického odizolovania, ktorá poskytuje bezpečné, konzistentné a rýchle riešenia odstraňovania.

  • Rýchle odizolovanie - Žiletka sa aplikuje na vlákno so špecifickým napätím a povlak je automaticky presne nasunutý pozdĺž vlákna. Tento proces vyžaduje menej času ako konvenčné metódy kyseliny alebo tepla.
  • Bezpečné, vysoko kvalitné odstraňovanie - Pretože horúca kyselina sa nepoužíva, operácia je oveľa bezpečnejšia. Degradácia kvality vlákien sa udržiava na minime, pretože sklenený povrch nie je poškodený oxidáciou povlaku počas spaľovania alebo oblúkovania.
  • Flexibilné - Mnohé parametre, ako je poloha a zdvih žiletky a uhol otáčania vlákien, sú nastaviteľné pre rôzne veľkosti vlákien a náterové materiály.
  • Pokročilá schopnosť odstraňovania okien - Štandardné polyakrylátové potiahnuté vlákna, polyimidové potiahnuté vlákna, uhlíkovo potiahnuté vlákna a zlaté potiahnuté vlákna môžu byť zbavené až 25 mm dĺžky pásu.
  • Schopnosť nastavenia napätia pre 80 mikrónových obkladových vlákien (do 100 gf).

Podobné produkty