close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Lámačka optických vlákien CT-50" Správa
 

Lámačka optických vlákien CT-50

CT-50

Spoločnosť Fujikura uvádza na trh nový lámač optických vlákien CT50

Spoločnosť Fujikura Ltd. (prezident a výkonný riaditeľ spoločnosti: Masahiko Ito) s potešením oznamuje vývoj a uvedenie do prevádzky nového zariadenia CT50 na optické vlákna, ktoré ponúka lepšiu prevádzkovateľnosť a udržiavateľnosť ako súčasné lámacie zariadenia na trhu. Predaj CT50 začne v lete roku 2018.

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu

Popis

Model CT50 ponúka zvýšenú odolnosť voči nárazu v porovnaní s inými existujúcimi štiepadlami a umožňuje pracovníkom nahradiť čepieľku a členy živice, ktoré držia optické vlákna, čím zákazníkom poskytne drastické zníženie času manipulácie a nákladov na údržbu.
Existujúce štiepačky na trhu, keď sa časť kotúča odlupuje z dôvodu opakovaného štiepenia optických vlákien, musí byť čepel odpojený a po otočení čepele na neopracovanú oblasť opäť pripojený pomocou kľúča. CT50 mení pozíciu štiepacieho noža automaticky a v súlade so stavom štiepenia optických vlákien na fúznom spoji prostredníctvom bezdrôtovej komunikácie. CT50 tiež poskytuje užitočné funkcie, ako napríklad zobrazenie zostávajúcej životnosti štiepacieho noža na obrazovke.
Okrem toho sa uhol otvárania páky umiestnenej na vrchnej časti klietky rozširuje o 90 stupňov, takže optické vlákna sa dajú ľahko nastaviť na štiepacom diele. Prijatím mechanizmu, v ktorom sa kotúč na štiepenie kotúča otvára a zatvára pákou, môže CT50 dokončiť štiepacie práce vrátane zberu šrotu s jedným krokom.

Podobné produkty