close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Vozík na káblový bubon 4720" Správa
 

Vozík na káblový bubon 4720

Drum trailer 4720

Príves lanový bubnový 4720 STD. Flexibilný, ľahko ovládateľný a jednonápravový vozík na prepravu a manipuláciu s káblovými bubnami vo veľkostiach K12 až K24. Bubon je možné umiestniť do prepravnej polohy, kde spočíva na osi kolesa, čo umožňuje manipuláciu s bubnami s hmotnosťou do 1900 kg. Pri jazde po cestách má vozík požadované nízke ťažisko.

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu https://youtu.be/VK-Ntb5ZpS0

Popis

Manipulácia s bubnom

Bubon sa bezpečne nakladá a vykladá pomocou sklopných zdvíhacích ramien, ktoré sú ovládané hydraulicky. Dvojité hydraulické ručné čerpadlá poskytujú presnú a bezpečnú manipuláciu, keď sa má bubon zdvihnúť alebo spustiť. Individuálne nastaviteľné zdvíhacie ramená umožňujú bezpečné zdvihnutie aj ťažkých bubnov, aj keď sú mierne naklonené.

Normy

Bubnový príves má dve nastaviteľné oporné nohy v zadnej hrane ako stabilizáciu počas používania. Pri dodaní k vám je vybavený všetkým potrebným osvetlením a na želanie vieme urobiť typovú kontrolu a švédsku registráciu.

Voliteľné – Súprava pohonu bubna a bubnová brzda

Káblový vozík 4720 môžete na základe vašich potrieb a želaní doplniť o bubnový pohon poháňaný pohonnou jednotkou Sahlins 2042 / 2060 a slúžiaci na jednoduché navíjanie a odvíjanie kábla alebo vlasca. Ďalšími obľúbenými doplnkami sú napríklad brzdová súprava, kde je hriadeľ bubna vybavený brzdou, ktorá zabezpečuje plynulé a kontrolované otáčanie. Bubnový príves má dve nastaviteľné oporné nohy v zadnej hrane ako stabilizáciu počas používania.

Podobné produkty