close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Lámačka optických vlákien CT-50" Správa
 

Lámačka optických vlákien CT-50

CT-50

Lámačka optických vlákien CT50 je vylepšený a kompletný produkt na štiepanie, ktorý prináša výrazný pokrok v prevádzke a udržiavateľnosti v porovnaní s akýmkoľvek iným sekačom svojho druhu na súčasnom trhu.

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu

Popis

Vďaka zvýšenej odolnosti proti pádu a nárazu v porovnaní s existujúcimi lámačkami je CT50 rovnako robustný, ako aj funkčne výnimočný. Poskytuje zákazníkovi rýchlosť, presnosť a jednoduchosť použitia ako nikdy predtým vďaka svojmu šikovnému dizajnu, ktorý používateľom umožňuje vymeniť čepeľ lámačky, čo vedie k zníženiu času manipulácie a nákladov na údržbu.

CT50 dokáže štiepiť jednotlivé vlákna a zväzky až 12 vlákien, a pretože je vybavený technológiou Bluetooth, môže byť jednoducho integrovaný do existujúceho procesu spájania pre zákazníkov, ktorí chcú investovať do riešenia štiepenia odolného v budúcnosti. Vďaka schopnosti CT50 bezdrôtovo sa pripojiť k fúznym zváračom Fujikura je CT50 schopný meniť polohu štiepacej čepele automaticky a v reakcii na kvalitu štiepenia optických vlákien, ako ju vidí a komunikuje fúzny zvárač. Zváračka potom otočí čepeľ, keď usúdi, že kvalita je zlá. Okrem toho CT50 dokončí štiepenie vlákna a zber šrotu v rovnakom kroku.

Active Blade Management Technology
Automatické otáčanie čepele - Zváračka a štiepačka vlákien CT50 majú bezdrôtové dátové pripojenie. Táto schopnosť umožňuje automatické otáčanie čepele štiepačky, keď zváračka usúdi, že čepeľ je opotrebovaná.
Správa životnosti čepele - Zváračka ukazuje zostávajúcu životnosť čepele a tiež informuje používateľa, keď je potrebná zmena výšky čepele.

Podobné produkty