close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "FID-30R a FID31R" Správa
 

FID-30R a FID31R

FID-30R a FID31R

FID-30R obsahuje merač optického výkonu používané na identifikáciu prítomnosti svetelnej energie v optických vláknach, zahŕňajú tri detekčné funkcie: TONE, TRAFFIC a ONU.

Merací prístroj model: Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu

Popis

FID-30R obsahuje merač optického výkonu a nahrádza FID-25R, zatiaľ čo FID-31R, aktualizovaný štandardný model, nahrádza FID-26R. Identifikátory vlákien, používané na identifikáciu prítomnosti svetelnej energie v optických vláknach, zahŕňajú tri detekčné funkcie: TONE, TRAFFIC a ONU.

Oba modely obsahujú svorku ovládanú spúšťačom na makro-ohýbanie vlákna, aby uniklo svetlo, ktoré je potom detekované dvoma fotosenzormi. Identifikátory vlákien môžu detekovať prítomnosť niekoľkých druhov svetelného signálu a indikovať smer signálu.

Funkcia zámku spúšte zaisťuje upnutie vlákna konštantným tlakom, zatiaľ čo 2,4" farebný dotykový LCD panel, vybavený funkciou podsvietenia, umožňuje užívateľovi zobraziť odhadovaný optický výkon vo vlákne a zvoliť požadovanú vlnovú dĺžku 1310nm, 1490nm, alebo 1550nm.Zabezpečuje sa identifikácia modulovaných tónov pri 270Hz, 1kHz a 2kHz, spolu so signálmi kontinuálnej vlny a ONU Používatelia si tiež môžu vybrať z troch režimov citlivosti detekcie: normálny, rýchly a jemný.

Medzi ďalšie funkcie batérie FID30R/FID31R patrí robustný dizajn tela, ľahko použiteľná svorka na vlákno, indikátor stavu a nastaviteľné nastavenia pre uchovanie výsledkov, hlasitosť bzučiaka, jas podsvietenia, automatické stmievanie a automatické vypnutie.

Identifikátory vlákien možno použiť pre vlákna potiahnuté UV žiarením, tesné tlmené vlákno s priemerom 0,9 mm, vláknovú šnúru do priemeru 3 mm a vláknitú stuhu s až 12 vláknami.

Podobné produkty