close-icon
arrow-icon
vyhľadávanie
Všetky kategórie house-icon
Mám záujem o produkt: "Zvárací prístroj FUJIKURA 41S+" Správa
 

Zvárací prístroj FUJIKURA 41S+

FUJIKURA 41S+

Fujikura 41S+ je inteligentná zváračka novej generácie s V-drážkou na aktívne zarovnávanie plášťa, ktorá je o krok nad rámec svojho predchodcu so zahrnutím technológie Active Fusion Control a Active Blade Management Technology.
Do vypredania zásob.

Požiadať o cenovú ponuku pdf-icon Katalóg produktu

Popis

  • Konzistentnejšie a stabilnejšie spájanie s nízkou stratou
  • Funkcia odhadu straty jadra pomocou technológie Warm Image Splicing Technology
  • Kompaktná, robustná zváračka určená pre aplikácie FTTx
  • Rýchly čas spájania - šesť sekúnd
  • 5" dotykový panel s jednoduchým ovládaním
  • Bluetooth pripojenie

Aktívna fúzia podľa podmienok zalomenia

Jednou z hlavných príčin vysokej straty spoja je zlé zalomenie vlákien.
90S+ analyzuje tvar zalomenia oboch vlákien a vykoná opti-málnu kontrolu fúzie. Táto nová technológia výrazne zlepšuje stratu v spoji a znižuje riziko opätovnej inštalácie.

Aktívna fúzia podľa jasu vlákna

Fúziu môžu ľahko ovplyvniť zmeny prostredia. 41S+ používa riadenie parametrov fúzie v reálnom čase analyzovaním intenzity jasu vlákna počas fúzie. Prispieva k stabilnej a zníženej strate spoja.

Aktívna rotácia čepele

Zváračka 41S+ a lámačka CT50 sú schopné bez-drôtového spojenia. Táto schopnosť umožňuje automatickú rotáciu če-pele, keď zváračka iden-tifikuje opotrebovanie. Ku zváračke je možné pripo-jiť súčasne dve lámačky.

Aktívne spravovanie rotácie čepele

41S+ zobrazuje zostá-vajúcu životnosť čepelí a informuje o tom technika pri zmene výšky noža, zmene polohy alebo potrebe výmeny.

Vylepšená kvalita zvaru

Keď sa zvýši frekvencia veľkého uhla lomu, technológia Active Blade Management Technology dokáže detegovať tento rastúci pomerový bod a automaticky otáčať polohu čepele. Technológia Active Blade Management Technology výrazne znižuje frekvenciu výskytu veľkých uhlov zalomení, ale aj keď k tomu dôjde, následne technológia Active Fusion Control Technology môže znížiť vysokú stratu zvaru presným riadením fúzie.

Užívatelsky prívetivá

  • 41S+ môže obsahovať spojovacie objímky s priemerom až 6,0 mm, takže podporuje širokú škálu veľkostí ochranných objímok.
  • Elektródy 41S+ sa dodávajú ako zostava vrátane upevňovacieho prípravku elektródy a skrutky. Krížová skrutka sa ľahko povoľuje alebo uťahuje rukou bez náradia, čo uľahčuje výmenu elektród.
  • Lámačka vlákien CT50 má užívateľsky vymeniteľnú čepeľ a gumené svorky - nie je potrebné posielať zariadenie do servisného strediska na výmenu čepele alebo svorky.

Do vypredania zásob.

Podobné produkty